Sievietes vēlas elegantas rotas nepārmaksājot!

Mēs veidojam īsto pērļu un Swarovski rotas klasiskā stilā. Bez starpniekiem tās piedāvājam pearls4us e-veikalā, rotu darbnīcā klātienē vai pērļu meistarklasēs. 

Tā mēs palīdzam katrai sievietei justies īpašai un skaistai!

">

Vineta 22-10-2021

Liels paldies par Jūsu skaisto darbu, kas liek sievietem justies un izskatities skaisti. Man ļoti patīk rotāties,un iekļaujoties savā bužetā, es sevi vienmēt palutinu ar rotām. Mana vecmāmiņa vienmēr teica: kas vēderā to neviens nedz, bet lai cik grūti iet, vel vairak jāpucējas un jābūt skaistai. PALDIES par skaisto rotu. Mums šogad palika 30.gadi kā precējušies, tās ir pērļu kāzas. Man nekad nav bijušas pērļu rotas. Pēdējā laikā sāk uzrunāt pērles, tā izdomāju sevi palutināt ar skaistu rotu. Jo ikdienā mums arī jābūt pievilcīgām gan iekšēji un ārēji.

Ilze Elizabete 16-10-2021

Paldies, ka esat :) Laiki mainās, bet rotu kvalitāte, attieksme, vēlme eksperimentēt un lekt jaunajā, tā saglabājas. Ļoti priecājos, ka Jūs pazīstu un tā būs arī turpmāk, ja vajadzēs pērles - Pearls4us vienmēr būs mana pirmā un vienīgā izvēle, jo tā ir klasika, vērtība, elegance, attieksme, mīlestības iemiesojums, aizrautība un šarms. Jā, Ervīn, Jūs ar Sievu radāt un iemiesojat šo eleganto pērļu pasauli un paldies, ka ļaujat tanī ielūkoties un būt daļai no tās :) Tikai ir sakāms viss tas labākais par Jums abiem! Uz tikšanos un lai brīnišķi mums visiem elegancē.

Aldis 08-10-2021

Viss bija lieliski! Patika attieksme! Patika kvalitāte! Patika cena! Noteikti atkal atgriezīšos! Varu tikai ieteikt!

Zane 01-09-2021

Iegūt rotu kā rituālu, tāda ir mana skaistā pieredze ar pearls4us.com Ervīns ir nepārspējams namatēvs un zina daudz pastāstīt ne vien par pērlēm, to izcelsmi, tehniskajiem parametriem un īpašībām, vēsturi un modi cauri laika lokiem, bet arī radīt brīnišķīgu, vieglu un saviesīgu gaisotni. Šo sajūtu var nemitīgi pieredzēt rotājoties ar skaistajām pērļu virtenēm, cirkonijiem, Swarovski un citiem dārgumiem Ervīna mirdzošo rotu pasaulē. Paldies par īpašo uzņemšanu un svētku sajūtu! Pērlēm piestāv svētki!

Ineta 30-06-2021

Sirsnīgs paldies atsaucīgajam juveliermeistaram par profesionālo, sirsnīgo un individuālo pieeju manas ķibeles atrisināšanā! Noteikti paviesojieties, skaistas rotas!

Elīna 15-05-2021

Skaistas un unikālas rotas un - pats galvenais - personīga un īpaša attieksme pret klientu! Vēlējos iegādāt safīra auskariņus, taču manā "sapņu variantā" bija nedaudz cita nianse kā pieejamajā klāstā - nekādu problēmu - saimnieks jau tajā pašā dienā izveidoja rotu tieši manai sirsniņai!

ELITA 25-04-2021

Neatkārtojami juviliera izstrādājumi. Saimnieka attieksme pret klientu augstākajā līmenī. Paldies!

Boriss 25-04-2021

Нет слов. Товар и обслуживание на уровне люкс .Ервин спасибо Вам.

Valdis 20-04-2021

Sievai ļoti patika pērļu kaklarota ;) paldies. Iesaku arī citiem

Roberts Šteins 16-04-2021

Jauks meistara darbs. Draudzene bija ļoti priecīga

Šarlotta 27-03-2021

Liels paldies meistariem! Es pazaudēju savu iemīļoto auskariņu, bet meistari atrada man tādu pašu pērlīti un tagad es varu nēsāt tos un priecāties! Ļoti patika maiga atmosfēra un draudzīga attieksme. Visiem iesaku! Šarlotta O.

Anita 21-03-2021

Ļoti pateicos pearls4us meisterei, par man veltīto laiku un rezultātu, ko mums izdevās realizēt dzīvē! Mana vīzija, ko es vēlos un meisteres profesionalitāte to padarīja baudāmu dzīvē. Man kā cilvēkam, kurš ciena kvalitāti un orginalitāti, pearls4us ir īsts atklājums! Pateicos Jums un pavisam noteikti uz tikšanos!

Liene 26-02-2021

Brīnišķīgs, atsaucīgs un laipns serviss! Skaistas un kvalitatīvas rotaslietas - varu to apgalvot, jo rotas esmu iegādājusies vairāku gadu griezumā. Ja ir kāds neskaidrs jautājums, vai nepieciešama konsultācija, īpašnieki uz tiem labprāt atbildēs.

Kristīne Kolofa 12-02-2021

Brīnšķīgas pērles. Ļoti priecājos. ❤

Zeltīte 18-01-2021

Iepērkos pie Jums jau vairākus gadus. Pērku pērles gan sev, gan dāvanām. Laipna un ātra apkalpošana, iespēja sazvanities un pielāgot rotas savām vēlmēm. Labas cenas. Prieks par cilvēkiem, kuri savu darbu dara talantigi un ar prieku!

Laura 15-01-2021

Vai jūs zinājāt, ka pērles vairo sievišķību?! Esmu ilggadēja kliente un tāda arī būšu turpmāk. Labākā apkalpošana un attieksme, pērku pati un iesaku citiem! Lai pērles ar mums! :)

Līva 02-11-2020

Aizmirsu piebilst - vienmēr ir prieks vērot cilvēkus, kuru nodarbošanās ir viņu sirds darbs un ka cilvēki tiešām ar prieku darbojas un palīdz.

Līva 02-11-2020

Šovasar iegādājos gredzenu un auskarus. Ļoti atsaucīgi un pretimnākoši. Pasūtīju gredzenu un tika pielāgots manām vēlmēm. Ātri un kvalitatīvi. Ir iespēja arī uz vietas apskatīt visas skaistās pērļu rotas. Cenas jāteic tiešām labas. Tā kā pērles nēsāju katru dienu, tikko biju arī apkopt savas rotiņas un senu kaklarotu, kura pirkta sen ārzemēs, pārtaisīju pie pearls4us par dubulto rokasprādzi dodot rotai jaunu dzīvības vēsmu, lai nestāv rotu lādes stūrītī. Ja ir arī savas idejas, ir vērts uzjautāt, jo varbūt var arī realizēt. Jauku dienu un man patika gan viesmīlība, gan apkalpošana, gan rezultāts. :)

Vineta 21-08-2020

Pasūtīju auskarus, ļoti skaisti un kvalitatīvi. Ātra piegāde. Noteikti rekomendēju!

Dace Reinfelde 09-07-2020

Ļoti labas kvalitātes rotas,un ātra piegāde uz adresi.Paldies!

Solveiga 18-04-2020

Lielisks serviss gan izvēloties preci, gan sazinoties pa tālruni. Ērta piegāde. Skaists preces iepakojums. Liels paldies!

Sanita 05-04-2020

Ļoti ātra piegāde! Paldies par bērna prieku!

Ervīns 12-02-2020

Позвоните Татьяна пожалуйста нам по телефону 29454417

Tatjana 26-01-2020

Добрый день, Выбрала и собираюсь купить себе бусы (4347),потом решила,что нужно выбрать еще и серьги,подберите для этих бус в комплект серьги. Буду очень признательна Вам и жду Вашей помощи. Проживаю в Лиепае,поэтому обращаюсь к Вам через интернет. С увжением,Татьяна. PS. Очень люблю английскую застежку на серьгах.

Kristina 17-11-2019

In exhibition "Moters pasaulis" I bought beautiful button pearl earings and my sister bought a ring. Customer service was amazing as well as pearls. We're very happy that we found you in this exhibition and probably in the future will buy some more beauties with pearls. Thanks again and good luck in creating jewellery.

Baiba 12-11-2019

Plašs sortiments un lieliska attieksme un apkalpošana.

Kamilė 04-11-2019

Gavau žiedą. Esu labai patenkinta! Žiedas kokybiškas ir dydis puikiai atitaikytas. Dar kartą Jums labai ačiū!

Ailī 03-11-2019

Rotas var apskatīt, pielaikot un iegādāties arī Āgenskalnā, Magoņu ielā 6. Vizīti lūgums saskaņot..

Lilija 31-10-2019

Labdien ! Šī nebūs atsauksme , bet jautājums- Vai šīs pērļu rotas var iegādāties tikai internetā

Erika 04-10-2019

Labai džiaugiuosi įsigijusipaauksuotus auskarus su lašo formos perlais. Mėgstu puoštis tikrais daiktais, ne bižuterija, kurios kaina dažnai neatitinka vertės. Taigi jaučiuosi puikiai nešiodama šiuos auskarus: tikras, vertingas daiktas ir nereikia permokėti!

Zane 28-08-2019

Paldies par jaukajām rotām! Sen meklēju klasiski skaistas un tajā pašā laikā interesantas rotas. Paldies! Lieliska attieksme pret klientiem!

Ольга 22-08-2019

Я, как одна из представительниц женского пола, очень люблю красивые украшения и просто не представляю себя без них. Как -то раз, по случаю дней города Риги, мы познакомились с представителями этой ювелирной компании. Выбирая серьги, мы получили высококвалифицированную консультацию о цветотипе, о сочетании камней с цветом глаз, волос и другое. Невероятно доброжелательный подход к клиенту! Уйти без этой этой красоты было невозможно. Благодарю! Буду носить с удовольствием! Ольга.

Margrieta 16-08-2019

Ervin, paldies Jums! Ne tikai Jūsu darbs man patīk, patīk kā Jūs piedāvājat savu preci, visa Jūsu personība! Pateicos! Sveiciens Jums no Hamburgas!Margrieta

Sandra 11-08-2019

Paldies par svētkiem dvēselei!!Vēl atgriezīsimies pie Jums!

Jānis 07-08-2019

Lieliskas pērļu rotas pa pieejamām cenām. Lieliski cilvēki un apkalpošana. Noteikti vēl atgriezīšos, lai iegādātos citas no pērlēm gatavotas rotaslietas. Iesaku visiem, kas spēj novērtēt "dabas" un rotu meistara radīto.

Eduards 14-07-2019

Ar Ervīnu un pērlēm iepzinos vienā no viņu organizētajiem semināriem. Tobrīd neko nevajadzēja, bet pēc pusgada tiešām radās nepieciešamība pēc pēļu kaklarotas, kas lika atgriezties. Ervīna aizrautība un degsme runājot par pērlēm tiešām ir lipīga. Turklāt nevienu brīdi nerodas sajūta, ka kaut kas tiktu uzspiests vai viņš mēģinātu pierunāt nopirkt kādu konkrētu produktu. Un jā - izvēlētā kalarota nav pievīlusi un sieva ir patiesi laimīga par to.

Edgars 09-07-2019

Lieliska vieta, kur iegādāties pērles, kur iegūt mazu gabaliņu Laimes! Pearls4us pastāv nevis tādēļ lai Tev ko pārdotu, bet gan tādēļ, lai Tu iegūtu tieši to ko vēlies, bez riska "iepirkties".

Kairi 29-06-2019

I bought a pearl necklace just today. And I love it, it's very beautiful and has a very good quality. Two years ago I bought an earrings and I am very happy with them as well. I dare recommend pearls4us.com to everyone!

Maija 18-06-2019

Sveiciens! Bija tā laime paviesoties Aili un Ervīnā mājās un ļoti viesmīlīgā un radošā gaisotnē pašai ņemt dalību savu rotu tapšanā. Sirsnīgs paldies jums abiem, ka dariet tik svētīgu darbu un palīdzi dāmām tapt vēl daiļākām. Pateicībā, Maija

Jeļena 10-06-2019

Огромное спасибо за приобретенные в Даугавпилсе на празднике города украшения с жемчугом! Очень довольна и покупкой и обслуживанием. Украшения необыкновенно красивые, аккуратные, милые, легкие и восхитительные ! Давно мечтала о жемчуге и наконец я нашла что искала, ношу с огромным удовольствием! Спасибо за качественную работу! Дальнейших вам успехов в работе и творчестве!

Ludmila Stahovska 10-06-2019

Купила сержки от этой компании на ярмарке в г.Даугавпилс. Сережки просто великолепные!!! Уже несколько дней не могу налюбоваться на такую красоту. Жемчуг мягко светится даже в темноте. Сережки изготовлены очень эргономично - на ушах их вообще не чувствуешь, только по заинтересованным взглядам окружающих вспоминаешь, что у тебя в ушах такая красотища!! Обязательно куплю себе изделия этой компании еще!

VINETA 07-06-2019

Paldies par ļoti ātro piegādi un skaistajiem auskariņiem Ir jau noskatīta kaklarota ,ko nākošo pasūtīšu. Lai Jums jauka diena un daudz pirceju.

Sanita 21-05-2019

Liels Paldies par burvīgo pērļu kaklarotu un pērļu auskariem, draudzene bija sajūsmā par dāvanu! Serviss un piegāde ir super ātri! Ar cieņu, Sanita!

Laura 18-05-2019

Liels paldies par maniem izsapņotajiem auskariņiem. Esmu sajūsmā

Andris&Lienīte 04-04-2019

Liels paldies par skaistajām pērłu rotām un Swarovski piespraudi! Jau kuro reizi iepērkamies pie jums un esam łoti apmierināti ar jūsu rotu augsto kvalitāti un pieńemamo cenu. Liels paldies par jūsu brīniškīgo darbu un atsaucību Aili un Ervīn!

Signe 03-04-2019

Paldies, kaklarota ar vienu pērli ir burvīga!

Maija 29-03-2019

Paldies par lieliskajiem auskariem. Pie Jums atradu tieši tādus kādus sen biju meklējusi. Perfekta un ātra piegāde.

Elīna Vegnere 13-03-2019

Ļoti ātrs un labs serviss.

Vladis 08-03-2019

Pa veikaliem un interneta dzīlēm meklēju sev zelta gredzenu ar safīru. Uzdūros atsauksmēs par "Pearls4us.com". Sazvanījos ar E.Butkeviča kungu un norunājām tikšanos. Pirmais, kas atstāja labu priekšskatu, tā bija profesionāla pieeja. Rezultātā man ir gredzens, kas ir fantastisks. Acis tiešām nevar atraut. Liels PALDIES. Ja meklējat, kaut ko tiešām sev, šī ir īstā vieta.

Михаил 17-01-2019

Благодарю за прекрасные серёжки! Сережки покупались для любимой девушки, к уже имеющимся браслету и ожерелью. Мастер предложил несколько вариантов серёжек, и проконсультировал по каждой паре, насколько она подходит к комплекту. В результате подобрали идеальное сочетание и по оттенку, и по форме и размеру. Девушка счастлива, и с радостью носит эти серёжки от Swarovski. Спасибо Вам огромное!! Ждите в гости за следующим подарочком ;)

Biruta 16-01-2019

Paldies par balto upes pērļu kaklarotu, ļoti skaista. Esmu apmierināta gan ar preci, gan piegādes iespējām. .Visu labu vēlot Biruta

Kristīne 09-01-2019

Paldies! Sņemtie auskari un rokassprādze ir ļoti skaistas.

Inguna 07-01-2019

Liels paldies par brīnišķīgajām rotām! Atkal un atkal atgriežos šajā vietā un dāvinu Aili rotas visām savām draudzenēm.. Jums arī noteikti patiks...

Andra 13-12-2018

Vislabākās pērlēs Rīgā par vislabāko pērļu cenu ir pearls4us. Pamēģināju! SUper, it sevišķi, ja ir pienācis vecums, kad jārotājas tikai ar pērlēm.

Liene 12-12-2018

Jau otro reizi iegādājos rotas iekš pearls4us, un jau atkal esmu ārkārtīgi priecīga! Jau otrājā dienā pēc pasūtījuma veikšanas rotas tika atgādātas uz mājām, un izskatās pat labāk nekā bildēs. Paldies! Nākamreiz pēles pavisam noteikti atkal iegādāšos šeit.

Inga 29-11-2018

Paldies. Ļoti skaisti un kvalitatīvi auskarīņi un apkalpošana augstākajā līmenī. Paldies!

Līga 28-11-2018

Esmu sajūsmā par vīra uzdāvinātajiem pērļu auskariem un rokassprādzi. Man patīk ne tikai šīs rotas nēsāt, bet prieku sniedz pat tikai paskatīšanās uz tām.:)) Gan auskariem, gan rokassprādzei ir sava īpašā odziņa, kas tās padara vēl jo īpašākas.

Ilze 26-11-2018

Burvīgas rotas, lielisks pārdevējs. Paldies! Lai Jums viss izdodas arī turpmāk.

Iveta 22-11-2018

MEGA PALDIES! Par izcilo viesmīlību, patieso ieinteresētību piemeklēt tieši man pielāgotu pērļu kaklarotu! Īpaša pateicība Ervīna kungam, kas kopā ar kundzi šos skaistumus. Esmu kļuvusi par rīsu pērļu kaklarotas, auskaru un fantastiska gredzena īpašnieci :) Pateicos, iesaku katrai klientei izbaudīt šo izcilo apkalpošanu, vērtīgās sarunas. Es ne vien nopirku, bet tiku ievesta līdz šim man nezināmā pērļu pasaulē, uzzināju daudz jauna par šiem dabas brīnumiem. Patiesā cieņā, Iveta

Vilma 11-11-2018

Jau antrus metus mugėje nepraeinu pro jūsų stendą ko nors neįsigijus.Jūs siūlote puikius,kokykibškus dirbinius.Ačiū

Maija 27-08-2018

Paldies par lieliskajiem pērļu auskariem!

Rūta 09-08-2018

Savu kāroto kaklarotu saņēmu ļoti ātri - brīnišķīga rota, esmu ļoti apmierināta ar pirkumu!

Elīna 20-07-2018

Reiz biju iegādājusies melno pērļu auskarus, tie bija mani mīļākie auskari, jo lieliski izskatās pie gandrīz jebkura apģērba un ērti ikdienā. Bet gadījās vienu no auskariem nozaudēt. Šonedēļ Kuldīgā svin dzīres un kā ierasts pie mums te ir viens no plašākajiem tirdziņiem, kāds redzēts. Staigāju un meklēju melnus pērļu auskarus, tie ir mani "must have", līdz atradu Jūs un ieraudzīju tieši tādus, kādi man bija! Sapņi piepildās, paldies! :)

Диана 03-04-2018

Приобрела себе серьги и кулон с черным жемчугом. Покупкой довольна. Качественные изделия, смотрятся модно, свежо и изящно. Приемлемые цены. Изделия сделаны аккуратно, с любовью. Я поняла, что это не последняя моя покупка. Дарите радость себе, близким и друзьям. Такой подарок всегда в радость. Спасибо за Вашу работу!

Любовь 02-04-2018

Хочу выразить благодарность за профессиональную консультацию в подборе наиболее подходящего мне по цвету и форме жемчуга! Серьги выполнены очень качественно и смотрятся дорого. Рекомендую этого производителя по качеству, цене и терпению по отношении к клиентам!! Обязательно обращусь ещё.

Baiba 01-04-2018

Saņēmu neizsakāmi skaistu dāvanu - Baltā brīnišķīgā rokassprādze - tā bija ceļojusi tālu ceļu, bet pienāca perfektā kondīcijā. Ļoti unikāla pērļu rokassprādze, bet viena lieta ir tāda, kādu grūti kur sameklēt skasti veidotu - tā ir magnētiskā rokassprādzes aizdare. Tā neprasa nekādu piepūli, lai rotaslietu uzliktu ātri un ērti. Burvīga dāvana jebkurā jubilejā arī citām dāmām - silti iesaku.

Liene 26-03-2018

Paldies par veiklo pasūtījuma apstrādes procesu, un daiļajām pērļu rotām! Pēc uzmērīšanas it nemaz nav vēlēšanās tās noglabāt rotu kastītē.

Яна 10-03-2018

Спасибо за красивые серьги! Отличное качество и хорошие цены!

Maksims 07-03-2018

Огромное Вам спасибо! Перфектные и изящные украшения . Высокое качество изделий и услуг. Точность и содействие, прекрасное отношение и отличное обслуживание клиентов. Спасибо! Успехов в бизнесе и творческих трудах.

Agneta 05-02-2018

Ļoti jauka un pretīmnākoša apkalpošana. Esmu ļoti priecīga par iegādātajām precēm. Loti laba kvalitāte:) Var vienoties arī par specifisku rotu izgatavošanu:)

Dagnija 14-01-2018

Ziemassvētkos saņēmu ļoti burvīgu komplektiņu - auskarus un gredzenu, tieši manā mīļākajā krāsā. Paldies par tik skaistām rotām.

Inga 27-12-2017

Большое спасибо за красивые серьги! Отличное качество и обслуживание.Спасибо!

Ita 21-12-2017

Esmu ļoti, ļoti pateicīga Ailī un viņas vīram, kuri šajā aizņemtajā pirmssvētku laikā ārkārtīgi operatīvi novērsa nelielo pārpratumu, kas bija radies pasūtot, un piegādāja auskariņus līdz manām namdurvīm. Tie ir brīnišķīgi, noteikti Ailī veikaliņā atgriezīšos atkal un atkal. Paldies!

Alīna 20-12-2017

Liels paldies par jauko apkalpošanu! Smaidīga, jauka pārdevēja/meistare. Uz visiem jautājumiem atbildēja, visu labi paskadroja, ielika pērļu krelles smukā maisiņā un iedeva sertifikātu! Ļoti patīkama pieredze :)

Jolanta 15-12-2017

Iegādājos auskarus Rīga Plaza lielveikalā. Esmu apmierināta gan ar auskariem, gan ar laipno apkalpošanu. Paldies!

Ilgvars 15-12-2017

Loti profesionāli un zinoši cilvēki . Paldies Jums .Lai labi sokas .

Laura 10-12-2017

eBrīnišķīga apkalpošana, personīga un silta attieksme, skaistas rotas. Paldies Jums! :)

Linda 17-11-2017

Paldies! Ļoti laipna un jauka apkalpošana, kaklarota un rokassprādze skaistas un labas kvalitātes (pērles ar sertifikātu). Noteikti iesaku :)

Dace 17-11-2017

Liels paldies par skaisto rokassprādzi un laipno, patīkamo, pozitīvo attieksmi, izvēloties piemērotāko tieši man.

Aiva 09-11-2017

Brīnišķīga dāvana mammai. Piegādes ātrums vienkārši apbrīnojams!

Anita 05-11-2017

Burvīgas rotas. Paldies!

Mikus 03-11-2017

Paldies! Pacietīgi, aptuveni stundas laikā tiku pie lieliskas kāzu dāvanas. Varēja izvēlēties un apskatīties vairākus variantus, tāpēc dāvana tiešām bija paša izvēlēta.

Lauris 12-07-2017

Ļoti laipna apkalpošana, ātrs serviss, kvalitāte atbilstoša cenai. Iesaku un noteikti pats šeit atgriezīšos.

Jānis 29-03-2017

Šī bija labākā apkalpošana manā mūžā! Tika veltīts laiks un uzmanībā lai auskarus sakombinētu atbilstoši manām vēlmēm. Milzīgs paldies!

Modrīte 16-03-2017

Paldies, Ailī! Kaklarota un auskari ļoti patīk. Tas, kas ir katalogā pilnīgi atbilda saņemtajām rotām. Ātra piegāde. Lai pietiek radošas izdomas nākamajiem darbiem!

Edgars 25-01-2017

Laipna attieksme, un īpaša, individuāla pieeja. Rotas lietu cena atbilst kvalitātei.

Selga 09-12-2016

Ļoti ātrs, precīzs un skaists darbs. Paldies !

Dainis 08-12-2016

Fantastiski skaista kaklarota, smuks iesaiņojums un ātri izpildīts pasūtījums. Liels paldies.

Silvija 26-11-2016

Paldies par ātro apkalpošanu un jauko rotu. Lai Jūsu ideju ''groziņš'' pildās ar jauniem darbiem un priecē acis, sirdis, cilvēkiemm

Vida 15-09-2016

Aciu uz nuostabius auskariukus kuriu spalva nuostabi , noreciau dar isigyti kita papuosala . Lauksime kitais metais vel Panevezyje.

Agnese 12-09-2016

Labai geros kokybes perlas. Pirkau auskarus, pirksiu dar. Ir draugams pasiulysiu.

Julija 10-09-2016

Ačiū, už nuostabius auskarus, kuriuos šiandien įsigyjome Panevėžyje :) labai malonus ir draugiškas pardavėjas, malonu buvo sutikti jus mūsų mieste :)

Sarma 26-08-2016

Gribēju tikai pastaigāties pa jauko tirdziņu pie t/c Kurzeme, Liepājā. Bet no tā atgriezos jau ar divu variantu pērļu auskariņiem un kaklarotu. Paldies par jauko apkalpošanu, profesionālo pieeju un zināšanām, ko ieguvu. Pēc tam iegriezos juvelieru veikalā, kur parādot savu pirkumu, tiku pie atzinīgiem vārdiem par šīm rotām.

Kristīne 14-08-2016

Liels paldies par jauko apkalpošanu Rīgas svētku tirdziņā! Tagad visas ģimenes dāmas var rotāties ar skaistiem pērļu auskariņiem. Paldies!

Viktorija 07-08-2016

Sirsnīgs paldies par skaistumu, par atsaucību un viesmīlību! Draudzene ir ļoti apmierināta ar dāvinātajiem pērlīšu auskariņiem.Un pērlīšu kaklarota tika uzmeistarota tieši viņai vajadzīgā pērlīšu lielumā un garumā! Izskatās fantastiski !PALDIES!

Līga 18-07-2016

Nesen iegādājos ļoti skaistus pērļu auskarus par labu cenu! Paldies, Ailī :)

Oxana 14-07-2016

На ярмарке в Тарту мне выпал счастливый случай приобрести серьги с жемчугом изумительного лососевого оттенка. Отличное качество. Такие ювелирные изделия могут сделать каждую женщину неповторимой, надо только найти свою палитру и форму. Спасибо за качественные и красивые изделия!

Liia 10-07-2016

Thanks for the beautiful earrings. I wear them with joy.

Silvija 02-07-2016

Paldies par skaisto rotu, man tā sagādāja patiesu prieku, ticu, ka tā būs jauka dāvana man ļoti mīļam cilvēkam.

Juris 17-06-2016

Liels paldies par jauku uzņemšanu savās mājās... Rotas izcilas, ja vajadzēs dāvanas - nešauboties došos pie Jums. Lai veicas!

Vladimirs 08-06-2016

Заказал невесте серебрянное кольцо с жемчужиной на День рождения. Очень хорошее обслуживание и тёплый приём. Мы остались довольны. Так держать!

Sandra Šarlote Šomase 24-05-2016

Liels liels Jums PALDIES par to, ka radiet un veidojiet atmosfēru, godājiet, cieniet un to pāu māciet citiem- mìlēt ne tikai sevi, vienam otru, bet arī pērles :) Jums piestāv tas un rotaslietas ir skaistas,kā nekā radītas ar lielu mīlestìbu :) Visas dāmas ir pelnìjušas tieši Jùsu radītās rotas :)

Inga,Elizabete,Katrīne 21-05-2016

Paldies Ailī! Valmieras uzņēmējdienās , patīkami pārsteidza ,ka bērniem tika atļauts rotas ne tikai apskatīties,bet arī ar rociņām pataustīt,kas bērniem tik ļoti patīk. Patīkami pārsteidza attieksme pret pircēju,arī,ja pircējas ir 2 un 4 gadus jaunas meitenītes. Atkārtošos,parasti bērniem tiek aizrādīts,ar rokām neaiztikt,un arī vecākiem šāds nelāgs ieradums pielīp, neaiztiec, nedrīkst utt,taču Ailī tieši pretēji viņām atļāva iepazīt rotaslietas . Paldies vēlreiz,Elizabete priecīga par savu rotaslietu,nēsā ar lepnumu. Lai jums veicās!

Didzis 15-05-2016

Ailī, paldies par personīgu attieksmi un skaisto rotu. Sieva ļoti priecīga! :)

Rainelda 10-05-2016

Paldies par ļoti skaistajiem izstrādājumiem un perfekto apkalpošanu!

Zane 20-01-2016

Paldies par "Kaķīšu" rotām un jauku apkalpošanu! Bija patīkami iepazīties ar pievilcīgo kungu un foršajām suņu meitenēm! Lai Jums veicas it visā!

Zanda 20-01-2016

Paldies par jauko apkalpošanu un pretimnākšanu! Ar prieku valkāju un valkāšu pie Jums iegādātās pērļu rotas.

Vineta 15-01-2016

Paldies par skaista akmens piemeklēšanu manam gredzenam.

Agrita 22-12-2015

Jauka apkalposana, skaistas rotas Paldies!

Kristaps 23-11-2015

Lieliska vieta, kur iegādāties patiesi skaistas rotaslietas, un pie tam ir vēl plaša izvēle. Personīgi neesmu vēl saņēmis neapmierinātas atsauksmes no cilvēka, kuram esmu dāvinājis.

Ailī 23-11-2015

Tagad viss darbojas. Iepriekš notika mājaslapas uzlabošanas darbi - tika pievienota jauna funkcija- ievadīt atlaižu kodus

Liene.. 14-11-2015

Man nezināmu iemeslu dēļ nevaru veikt sev vēlamo pirkumu.

Aušra G. 02-10-2015

Labai malonūs pardavėjai ir didelis papuošalų pasirinkimas. Sėkmės Jums!

Rinalds 24-09-2015

Nevaru saprast vai meitene bildinājumam piekrita manis, vai gredzena dēļ!? Paldies, viss izdevās lieliski un derēja kā uzliets. Pirmais, ko pēc vārda "jā" dzirdēju bija: "Paskaties, kā spīd"! PALDIES!!!

AUŠRA 21-09-2015

Labai malonus aptarnavimas ir gražūs tikrų perlų auskarai. Dėkui! Greetings from Lithuania :)

loreta 12-09-2015

Labai grazus elegantiski papuosalai,didelis pasirinkimas, Malonus aptarnavimas,pardavejas visada parinks ir pakonsultuos kas labiausiai tinka. Labai aciu!

Kristina Lietuva 04-09-2015

Labai elegantiški papuošalai, išryškinantis moters paslaptingą žavisi. Turiu kelius vėrinius ir jie man vis dar nuostabus. Dekui.

Inga 23-07-2015

Paldies, Ailī, par manām princesēm īpaši izgatavotajām pērļu rotiņām! Viena vēl tikai gaida īsto nēsāšanas laiku, jo ir pārāk maziņa, bet otra, piecgadniece, kolīdz aplika rotiņu, no tās vairs nešķīrās. Izskatās lieliski!

Dina 21-07-2015

Paldies par jaukajiem sarkanajiem perlamutra auskariņiem. Man tie tā iepatikās, ka pasūtīju arī kaklarotu. Piedāvājums patīkami atšķiras no citās līdzīgās mājaslapās atrodamā. Ātra un neuzbāzīga apkalpošana. Lai veicas!

Sandra 09-07-2015

Loti liels prieks par skaisto rotu.Lai tev Aili vienmer rodas jaunas idejas rotu gatavosana.Cilveki protiet novertet skaistas rotas.09.07.2015.

Sandra 07-07-2015

Liels paldies par skaistiem auskariem.Sanemu sodien. Loti patik. .

Laura & Uģis 07-07-2015

Paldies Ailī par skaistajām kāzu rotām. Tās ir tik īpašas ne tikai dēļ skaistajām pērlēm un gaumīgo pērļu salikumu kopā, bet arī dēļ to darināšanas procesa, kurā paši varējām iesaistīties un redzēt ar kādām pozitīvām emocijām un domām tās tiek veidotas. Jūsu rotas būs mans kāzu skaistākais aksesuārs. Un paldies arī Ailī vīram par negaidīti jauko uzņemšanu un garšīgo kafiju. Mēs pie jums vēl atgriezīsimies.

Agnese 07-05-2015

Tikko saņēmu Jūsu rotu dāvanā! Ārkārtīgi elegants piegādes veids, brīnišķīgs pārsteigums, bet pati rota vienkārši skaistum skaista! Paldies!

Aiva 12-04-2015

Paldies, Ailī, par brīnišķīgo attieksmi un superātrā piegāde ir vienkārši fantastiska!

Egils 05-04-2015

Liels paldies Ailī par atsaucību! Kā jau vīriešiem tas bieži gadās, meklēju sievai dāvanu pādējā brīdī un saņēmu cerēto ātri. Izmantošu iespēju ar 10% procentu atlaidi iegādāties vēl kādu rotu.

Anna 01-04-2015

Ļoti burvīgs gredzentiņš, esmu ārkārtīgi priecīga par šo pirkumu. Serviss un attieksme ļoti patīkama.

Līga 12-02-2015

Liels paldies par skaistajām rotām un jauko, patīkamo attieksmi!

Madara 05-01-2015

Paldies par pērļu auskariem. Pirms gada iegādājos baltas pērlītes, tieši tādas kā savā prātā biju izdomājusi. Un šogad nenoturējos pretī melnajām. Ļoti laipna, neuzbāzīga apkalpošana, kvalitatīvi izstrādājumi un labas cenas.

oskars.g. 24-12-2014

Izstaigāju vairākus veikalus, vieniem pērles nebija īstas, otriem apdare pārāk masīva (priekš manas gaumes) un visiem kā likums cena 4x - 5x lielāka. Ailī ļāva izvēlēties no dažādu krāsu un formu pērlēm, izvēlējāmies stīpiņu (krāsau, garumu, materiālu), kopā izveidojām tiešī tādu dizainu kādu biju iedomājies savā galvā. Rota tapa manu acu priekšā 15-20 min. laikā, "Custom made" + rota/dāvana ar stāstu. Liels paldies Ailī!

Inta 16-12-2014

Katrā pateiktajā vārdā ir jaušama attieksme pret darbu un klientiem - lielisks serviss, lieliski izstrādājumi!

gundega 08-12-2014

Paldies par jauko sadarbību, labo servisu un ātru piegādi tieši uz mājām. Esmu saņēmusi arī dāvanu - 10 % atlaidi nākamajam pirkumam! Lai veicas darbos un... Priecīgus Ziemassvētkus!

Dace 14-11-2014

Paldies! Nopirku īso pērļu kaklarotu un auskarus.Piedāvāja 10 % atlaidi nākošajam pirkumam. Nenoturējos un nopirku arī garo. Patīk...

Ieva 07-11-2014

Esmu iegādājusies auskarus, pērles ir skaistas, un auskari rotā manu ikdienu un sievišķību! Ļoti kvalitatīvi un skaiti! Prieks!

Anna 05-11-2014

Paldies simpātiskajai un prasmīgajai pērļu rotu meistarei par iespēju iepazīt pērļu pasauli un kopīgi uzmeistarot ko jaunu! Aili, lai Jums daudz radošu ideju arī turpmāk!

Indra 04-11-2014

Paldies par sirsnīgo apkalpošanu un labo servisu! Ar lielu prieku ik rītu iečabinu ausīs savus pērļu auskariņus, pārliecinošai dienai!

Ivans 24-10-2014

liels paldies jums par loti skaistu karbinju pieks gredzena,un par loti atru piegadi :) liels paldies velreiz,nakam reiz ari gredzentinju pie jums iegadasimies :)

Kristīne 17-09-2014

Pērles ir mana vājība un pozitīva atkarība. Esmu iegādājusies vairākus auskaru pārus, kakla rotu un aproci pie šīs mākslinieces. Ļoti priecē plašā izvēle un neparastie krāsu toņi. Ar vienu auskaru pāri gan gadījās ķibele, auskara pērlīte nokrita un pazuda, tomēr kungs, no kura iegādājos šos auskarus bija ļoti atsaucīgs, nekavējoties piedāvāja samainīt pret jaunu auskaru pāri. Par to liels prieks un drošības sajūta par 100% kvalitātes garantiju! Noteikti pirkšu vēl un iesaku citiem! :)

Marika 09-09-2014

Milsh paldies par skaisto rotu un atro piegadi tiesham negaiditi ,noteikti labprat kaut ko pasutishu vel!!!

Kristina 07-09-2014

Labai noriu padėkoti už nuostabiai puikius auskarus. Nerealus papuošalas. Paldies!!!

Agita 30-08-2014

Paguvu savu vasaru notvert pirms viņa ar gājputniem prom devās. Brīnumjaukā rotā ar tibetas ornamentu un zaļajiem svarovski kristāliem, šī vasara paliks ar mani. Paldies! :)

Vineta 04-06-2014

Rotu darinātāju un tirgotāju ir ļoti daudz, bet Ailī darinātās rotas uz kopējā fona izceļas ar augstu kvalitāti un labu gaumi. Plus viennozīmīgi personīga attieksme pret katru klientu un labsirdīgs smaids bonusā :)

Līga 27-05-2014

Paldies! Abalone gliemežvāka auskari ir patiešām ļoti burvīgi! Lai veicas! Un katra rota, lai sagādā prieku tās jaunajai īpašniecei!

Bārbala 24-05-2014

Paldies par atsaucību un profesionalitāti! Pēc pasūtījuma darinātā koraļļu kaklarota ir burvīga. Noteikti iepirkšos pie jums vēl!

Sarmīte 20-05-2014

Paldies par skaistajām rotiņām !!! Šodien saņēmu :)

Krista 14-05-2014

Bija liels prieks atkal redzēties. Paldies par skaistajām rotiņām! :)

Zane 10-05-2014

Mana jaunākā atkarība ir Ailī darinātās rotas... kvalitāte, individuālisms un skaistums ir tas, kas mani "paņēma". Plus Kalnciema tirdziņā bezgalīgi jauka apkalpošana :)

Iveta 04-05-2014

Paldies, Ailī, par skaistajām rotām, kas atklāj un vairo katras sievietes iekšējo sievišķību. Piedāvājuma klāsts ir pasakaini plašs, un katra princese var piepildīt savu sapni. Par katru rotu – vai tie ir auskari, kaklarota, vai rokassprādze, ko esmu iegādājusies vai pasūtījusi pie Ailī – vienmēr ir izteikti komplimenti, kuriem seko jautājums – kur tādas rotas var iegādāties?

Irina 03-05-2014

Gribu pateikt lielo Ailī un viņas vīram par viņu laipnību, izpalīdzību un, protams, brīnišķīgam rotām! Es izvēlējos pērļu aproci draudzenei dzimšanas dienā, bet bija aizdomas lai nebūtu par lielu un nebūtu jāmaina, jo pirku internetā. Tiešām, Ailī laikam piemīt ļoti stipra intuīcija!! Aprocīti atveda viņas vīrs-ļoti laipns cilvēks un teica, ka tieši šo aprocīti uztaisīja par 1 cm īsāku (nemaz nezinot vai man vajag īsāka!) un ja tomēr vajadzēs garāka aprocīte-vajag tikai uzzvanīt un to samainīs! Viss bija perfekti, draudzenei īsāka aprocīte bija labi un abas bijam sajusmā no tik skaistas lietiņas!

Sintija 24-04-2014

Rotiņas tiešām ļoti skaistas, uzņemšana ļoti laipna un pati rotu darinātāja ārkārtīgi jauka! Šī ir īstā vieta, kur iegādāties kādu dāvaniņu citam vai prieciņu sev pašam! Liels paldies!

Kevins 24-04-2014

Auskari manai draudzenei radīja veselu dienu prieka. Un uznemsana bija neaizmirstams piedzīvojums. Liels paldies!

Ilze 17-04-2014

Paldies par jaukajām rotām ! Arī tikai apskatot tās, rodas patīkama sajūta, jo viss veidots ar mīlestību !

Ēriks 11-04-2014

Paldies par kvalitāti un servisu ! Izvēlēto rotu iespējams iegādāties 24 stundu laikā, kvalitāte ļoti laba. Esmu iegādājies dažādas rotaslietas 3 reizes un vienmēr viss ir bijis vislabākajā kārtībā.

Iveta 10-03-2014

Šodien saņēmām sūtījumu, vīna glāžu piekariņi, ļoti jauki un tieši tādi kā bijām noskatījuši katalogā. Skaists iesaiņojums, apraksts, ļoti operatīva piegāde un jauki pārsteigumi. Paldies Jums, noteikti izmantosim Jūsu katalogu. Ir vērts ieskatīties.Paldies māksliniecei, kas visu to sarūpē un piedāvā.

Aloīda 06-03-2014

Saņēmu rotas. Tās ir brīnišķīgas! Tām ir tāda īpaša , silta aura. Paldies Jums , Ailī! Lai veiksme un sirdssiltums Jums vienmēr līdzās! Paldies par to, ka dodat iespēju sievietēm piepildīt savas vēlmes!

Вера и Лолита 01-03-2014

Благодарим Айли и её мужа за великолепное отношение к клиентам. У вас прекрасный выбор изделий и привлекательные цены. Очень довольны своими покупками - браслетом и ожерельем. Спасибо Вам большое!

Roza 26-02-2014

Я купила великолепные серьги из кристалла. Их блеск заманчивый и таинственный. Желаю Вам Много сил и здоровья для создания таких прекрасных Вещей!!!

Karīna 23-01-2014

Liels paldies ne tikai par pērļu rotām, bet arī par pozitīvām emocijām un rotu baudīšanu. Pārsteidz kosmiskais ātrums no norēķina laika līdz rota ir rokās :) Izsaku savu pateicību Ailī! ceru ka auskari kalpos man ilgu laiku un tas nebūs pēdējais pasūtījums )) Iedvesmu..spēku Jums...vēlēšanos radīt...

Laila 20-01-2014

Labdien, pasūtīju auskarus un kaklarotu - tie ir jauki, skaisti noformēti un patīkamā iepakojumā. Un īpaši exstra ātra piegāde. Liels paldies! Lai izdodas :))

Inese 15-01-2014

Iegādājos baltus pērļu auskariņus, kurus biju izvēlējusies uzdāvināt draudzenei jubilejā! Tā kā doma par auskaru iegādi radās dažas dienas pirms gaidāmās jubilejas, tad nekas cits neatlika kā doties pie Ailī un iegādāties tos! Iepazīstoties ar Ailī klātienē, uzreiz bija skaidrs, ka tik laipna un brīnumjauka māksliniece savu rotu darināšanā ir ieguldījusi ne tikai savu sirdi un dvēseli, bet ielikusi visu savu pozitīvo enerģiju un mīlestību! Tādēļ iesaku droši iegādāties šīs rotas, kas nav salīdzināmas ar veikalā pirktajām, un turklāt par tik demokrātiskām cenām! Noteikti iegādāšos arī sev kādu rotu! Novēlu, Ailī, daudz enerģijas un iedvesmas jaunu darbiņu tapšanā!

Egita 03-12-2013

Gribēju padalīties savā sajūsmā par nopirktajiem auskariņiem ar Swarovski kristāliņiem. Tie ir tikpat skaisti kā mājas lapā esošajā fotogrāfijā. Arī to izmērā nebija jāviļas. Prieks, ka mājas lapā izvietoto auskaru fotogrāfijas pilnībā atbilst to reālajam izskatam. Turklāt, ja pat mans draugs atzina, ka tie ir skaisti, tad tas tik tiešām ir liels kompliments. Šī bija pirmā reize, kad iepirkos caur šo mājas lapu un viennozīmīgi ne pēdējā :))

Ilze 21-11-2013

Plaša izvēle, labāka nekā dažos citos saitos, man patika

kārtība 20-11-2013

Meklēšanā ir pilnīgs bardaks! Meklēt pēc materiāla - sviests izvēlnē.

Mikus 16-10-2013

Paldies, pērļu auskari bija labs pārsteigums draudzenei! Ļoti patika! Varu droši ieteikt arī citiem : )

rk 18-09-2013

paldies pearls4us, dāvana izdevusies!

Ivita + Inga 07-09-2013

Mēs, divas māsiņas, gribam pateikt lielu paldies par burvīgām pērļu rotiņām, ko varējām sagādāt savai mammītei dzimšanas dienā! Rotiņas ir super smukas, esam vairāk kā apmierinātas! :) Un protams, arī pati Ailī ir viens brīnum foršs cilvēks, kas ar savu attieksmi padara dienu gaišāku! :) Paldies! :)) Un mēs noteikti nāksim vēl! :))

biruta 09-07-2013

Paldies par brīnišķīgām rotām!

brita 13-06-2013

Gribētos lielāku dažādību. :)

Līga 30-04-2013

Paldies par skaistajām rotām! Man gan jāpiebislt, ka Ailī noteikti nav tikai pērļu tirgotāja. Man bija ļoti patīkama saruna pie lieliska espresso tases, es jutos pieņemta, atbalstīta un saprasta. Ailī pat jūt, kādas pērles es vēlētos iegādātiea pat pirms es pati esmu sapratusi, ko vēlos. Es lielījos ar savu pērļu rotu draudzenei, tad mēs atpazinām, ka mums ir kopēja "pērļu zvejniece". Tad nu man ir tiesības teikt -paldies par rotām - daudzbalsīgi.

Ilze 20-03-2013

Labdien, pasūtīju somu āķus, tie ir jauki, skaisti noformēti, patīkamā iepakojumā. Un īpaši exstra ātra piegāde. Liels paldies. Un lai izdodas :))

Indra 19-03-2013

Mīļš paldies par skaistajām rotām un ātro piegādi.

Sarmīte 09-01-2013

Paldies par jauko dāvanu, ko saņēmu kopā ar pasūtītajām rotām! Vienmēr ir ļoti patīkami, ka pasūtījumu var saņemt tik ātri- šodien pasūti, rīt jau rotājies! Šoreiz man ļoti operatīvi vajadzēja tikt pie dažām orģinālām dāvaniņām- tas izdevās! Paldies, Ailī! Lai veiksme un radoša iedvesma šajā- Jaunajā gadā!

Sarmīte 20-11-2012

Esmu ļoti laimīga pērļu kaklarotas un auskaru īpašniece! Rotas ir brīnišķīgas!!! Arī mani varbūt pārsteigtu šo rotu kvalitāte un gluži fiziski sajūtamais pozitīvais starojums, ja vien man nebūtu bijusi laime sastaptiies ar rotu autori jau iepriekš. Ailī gatavotās rotas nes līdzi viņas jauko smaidu un sirds siltumu.

Kristīne 16-11-2012

Iegādājos pērļu kaklarotu. Esmu bezgala priecīga un apmierināta! pērlītes atlasītas ļoti ļoti glītas un kārtīgas, kopskats - bezgala kvalitatīvs! Nevar salīdzināt ar citiem pērļu veikaliem! Un paldies par jauko apkalpošanu, ātru piegādi un tik skaisto un romantisko iesaiņojumu! Noteikti iesaku rotas iegādāties šeit gan lasītājiem, gan saviem draugiem un paziņām! Lai Jums izdodas arī turpmāk! :)

Vita 09-10-2012

Pērles kā rota pazīstamas ļoti sen. Jau senās Romas laikos augstāko sabiedrības slāņu sievietes bija īpaši iecienījušas tieši pērļu rotas. Leģenda vēsta, ka, pierādot savu mīlestību Markam Antonijam, Kleopatra izdzērusi vīnu, kurā pirms tam iemetusi pērli. Pērļu rotas tiek apjūsmotas arī šodien. Man ir patiess prieks baudīt Ailī darināto pērļu rotu daudzveidību un skaistumu, un izjust, kā Ailī tajās ielikusi dvēseli un sirds siltumu. Un tās staro! Vēlu entuazismu, izdomu un veiksmi biznesā arī turpmāk!

Regīna 07-09-2012

Sveiciens! Savā lielajā jubilejā saņēmu lielu dāvanu komplektu caur Jūsu rokām ar Laine Elīzas krustmātes gādību. Dāvana ir ļoti skaista- kaklarota,auskariņi un rokas sprādze. Iepazinos ar Jūsu mājas lapu un gribu pasūtīt dāvaniņu draudzenei .

Zaiga 27-08-2012

Redzēju skaistas rotas un uzzināju daudz jauna un pārsteidzoša par pērlēm.Paldies par dāsni veltīto laiku.

Vika 14-07-2012

Gaumīgas rotiņas un laipna, atsaucīga attieksme no pārdevēju puses. Ļoti patīkami, paldies :)

Ita 17-05-2012

Ailī atsaucība ir neaprakstāma: meklējot rotu kāzām, laikoju, uzlaikoju, sūtīju atpakaļ, laikoju vēlreiz... Te auskari, te kaklarotas... Ailī, liels paldies Jums par skaisto rotu un brīnišķīgo attieksmi! :)

Virgīnija 16-05-2012

Paldies liels, Ailī, mammai ļoti patika skaistā dāvana un kādā brīvā brīdī noteikti atradīšu šeit kaut ko arī sev! :)

Inga 28-04-2012

Paldies, Ailī, par pērļu rokassprādzi! Tā ir burvīga! Bet piegāde - vienkārši izcila!

Antra 07-04-2012

Šodien Ķīpsalas izstādē iegādājos pērļu rotu komplektu. Paldies Ailī par skaitajiem darinājumiem.

Zane 17-03-2012

Šodien nopirku skaistus auskariņus.Tie man sagādāja lielu prieku.Visu dienu biju ar smaidu uz lūpām,jo darbs ir ļoti skaists.Un šī skaistā zilā krāsa kura man ir tik mīļa kuru reti kur var atrast un it sevišķi tādā veidolā kā es gribēju.Paldies liels,par šo radīto skaistumu.

Līga un Marta 07-03-2012

Sirsnīgs paldies Ailī par skaisto pērļu komplektu(kaklarota un auskari)! Lieliska Martas dāvana man uz laulībām! Šīs ir manas pirmās pērles! Un noteikti nav pēdējās, jo ir klasiska rota, kas vienmēr tiks novērtēta! Martai ļoti patikās laša krāsas rīsa pērlītes, kas tika piemeklētas kaklarotiņai! Saulainu pavasari vēlot - Līga un Marta!

Mārīte 23-02-2012

Sveika, Ailī, nu jau kādu laiku saņemu savā e-pastā jaukās vēstulītes ar skaistajiem darinājumiem un jaukajiem vēlējumiem. Pagājušo sestdien Kalnciema ielas tirdziņā mēs beidzot satikāmies, un esmu pateicīga Jums par to, ko darāt un par tām emocijām, kuras rosināt mūsos. Skaistā balto pērlīšu kaklarota ir burvīga un tāda, kādu jau ilgi esmu gribējusi. Atliek tikai piemeklēt auskariņus. Tā būs iespēja meklēt un atkal tikties. Lai Jums veicas! Ar cieņu Mārīte

Edīte 16-02-2012

Esmu tā , kurai laimējās konkursā laimēt brīnišķīgo upespērļu kaklarotiņu. Tā kā manis izvēlētā kaklarota man bija mazliet par mazu, Ailī mīļi manā priekšā izklāja vairākas citas ar garāku aizdarīti. Tās visas bija viena par otru skaistākas, tā ka bija grūti izvēlēties. Gan balto un laša krāsas, gan balto un melno, gan balto un zaļganpelēko perļu divrindu kaklarotiņās.Visas tās redzams ir izgatavotas ar lielu rūpību un izstaroja to pašu gaismu un mīlestību, kas izstarojās no to izgatavotājas Ailī. Galugalā izvēlējos balto un zaļgano pērļu virknējumu. Kaklarota tik vienreizēji labi piekļāvās kaklam un radīja pacilājošu noskaņojumu. Ailī laipni parādīja arī citus savus darinājumus. Vienreizēji grezna un skaista bija trīsrindu kaklarota. Ailī ir zelta rokas un mīlestības pilna būtība. Novēlu tev Ailī, lai neapsīkst Tava radošā dzirksts un lai arvien vairāk cilvēku rod prieku no Taviem meistarīgajiem darbiņiem!

Arta 29-12-2011

Stils augstāk par visu!!!

Egija 27-12-2011

Liels paldies par operativi izgatavotu un operativi atsutitu loti skaistu rotu komplektu! Esmu sajusma! Uz sadarbibu!

Ludmila 27-12-2011

Liels paldies par zibenīgu piegādi! Super!!! Arī melnās pērles ir fantastiskas, tiešām karaliskas. Man ļoti patīk. Paldies!

Inese 27-12-2011

Ļoti atsaucīga pasītījuma izpilde īsā laikā! Vīna glāžu piekariņi un skaistā grāmatzīme- nāriņa ļoti iepriecināja apdāvinātos! Paldies! Noteikti vēl izmantošu iespēju iegādāties skaistumus!

Ilze 22-12-2011

Varu tikai pievienoties ar labiem vārdiem, gan par preci, gan izvēli, gan operatīvo piegādi! Jauki, ka tā! Paldies un lai veicas! :)

Ilmārs 21-12-2011

Arī vēlos pateikt paldies par ātro piegādi un labām dāvanu idejām otrai pusītei. Priecīgus svētkus!!!

Maija 20-12-2011

Tik ātru piegādi pirmssvētku laikā nebiju gaidījusi. Liels paldies!

Ineta 19-12-2011

Sestdien Kalnciema ielas tirdziņā iegādājos auskarus-klipšus dāvanai savai meitiņai! Manu acu priekšā skaisti mazi auskariņi pārtapa klipšos Ailī prasmīgajās rokās!Nekādi papildus maksājumi par klipšu pamatnīti netika prasīti! Gluži pretēji, nebija līdzi naudiņas, grasījos jau iet uz bankomātu noņemt, bet Ailī atļāva samaksāt pēc tam caur internetbanku!Paldies par uzticēšanos!Gaišus un priecīgus Jums Ziemassvētkus Ailī! Jūs esat gaišs cilvēks!

Anita 18-12-2011

Paldies par lieliskām idejām Ziemassvētku dāvanām, Ailī. Manuprāt sirsniņveida kristāla auskari ir ideāls Ziemassvētku pārsteigums sev mīļajiem cilvēciņiem.

TATJANA 15-12-2011

Очень красивые закладки для книг (русалки), и подвески для бокалов. Спасибо Большое, Айли! Удачи Вам!

Vita 09-12-2011

Kalnciema ielas tirdziņā ļoti iepatikās vīna glāžu piekariņi. Pirmos uzdāvināju un saņēmēja bija ļoti priecīga. Otros nopirku sev un nu arī es esmu ļoti priecīga. :)

Evija 08-12-2011

Paldies par pērļu auskariņiem ! Piegāde kā vienmēr zibenīga. Tie nonāks Z-svētku vecīša maisā kā dāvaniņa kādai mīļai radiniecei.

Baiba 08-12-2011

Paldies par ielīmēto pērlīti maniem auskariem!

Iveta 16-11-2011

Nopirku māsai vīna glāžu piekariņus.Eleganta dāvana.Ļoti patika. Lieliska izeja, ja ballītes laikā jūk vīna glāzes!!!

Kaspars 16-11-2011

Liels paldies par skaistajām rotām un ātro piegādi! Jau divas reizes esmu iepriecinājis savu otru pusīti un noteikti iegriezīšos vēl...

Aleksandra 15-11-2011

Pērlēm uz pēdām nonācu nejauši, bet - nekas jau šai pasaulē nenotiek nejauši. Izvēlējos un pasūtīju, mazliet skeptiski raugoties, jo nereti bildīte tik ļoti var atšķirties no realitātes... Šodien, saņemot pasūtījumu, biju negaidīti un ļoti patīkami pārsteigta. Pārsteigta par Ailī personisko attieksmi pret rotām, pret mani kā pircēju. Tas patiešām ir vērtīgs pirkums - attieksmes ziņā! Paldies!

Līga 12-11-2011

Ārkārtīgi elegantas rotas, kuras var iegādāties gan sev, lai palutinātu, gan kādai draudzenei kā dāvaniņu!!!

Evita 26-10-2011

..skatoties rotas, rodas prieks sev ko uzdāvināt.Un paldies,Aili, par kuloniņu pie auskariem!Tā bija interesanta un radoša pieredze- piedalīties rotas veidošanas procesā!

Erita 23-10-2011

Brīnišķīgas rotas! Dabā izskatās vēl skaistākas kā fotogrāfijās. Paldies par sagādāto prieku!

Gita 17-10-2011

Paldies par skaistajām rotām! Ļoti skaistas un kvalitatīvas rotas par saprātīgām naudiņām! Un apkalpošana vispār ideāla - man vienā vakarā tika sagatavoti 3 dažādi rotu varianti, no kuriem varēju izvēlēties to, kurš patīk vislabāk. Noteikti iesaku visām izbaudīt jauko apkalpošanu un iegādāties skaistās rotas!

Марина 15-10-2011

Приобрела на ярмарке у Вас серёжки...Я просто ходила по рядам и рассматривала у кого что,без цели что-либо купить.И вдруг увидела серёжки и поняла:"Мои!".Очень они изящные!Спасибо Вам за радость!

Мария 10-10-2011

Спасибо за шикарные серги, которые я приобрела в Валмиере на ярмарке! Родные оценили!!!Хороших вам покупателей:)

Esmeralda 05-10-2011

Brūno pērlīšu auskariņi ir burvīgi, sirsnīgs paldies Jums un lai vēl daudz radošu ideju!

Ina 05-10-2011

Paldies par skaistiem auskariem. Burvīgi.

Ieva 30-09-2011

Paldies. Skaisti. Profesionāli. Ieva

Rita 03-09-2011

Tiek gražių papuošalų turit, kad net buvo sunku išsirinkti.. :) savo įsigytais auskariukais esu labai patenkinta.. :)

Māra 04-08-2011

Paldies, Ailī, Tā ir kā mirkļa burvība , kad Tu nonāc pērļu un kristālu un piparmētru un smaidu pasaulē, sāc ar to visu spēlēties, aizraujies un skat, jau esi ieguvusi draiskus un aušīgus auskariņus un daiļas rotiņas... Tas saulaini uzlādē ilgam laikam.

Светлана 03-08-2011

Спасибо за серьги с бирюзой, приобретенные на ярмарке - очень симпатичные. Подруги оценили.

Наталья 25-07-2011

Спасибо Вам за серьги и браслет с жемчугом,которые я купила на празднике рыбака в городе Вентспилсе! Надеюсь, что Вы приедете к нам на праздник города!!!

Līga 19-07-2011

Paldies par sirsnību un lielisko prasmi uzrunāt pircēju! No Jums var mācīties daudzi kā veidot patiesas un patīkamas attiecības ar klientu! Lai Jums veicas Jūsu sirdsdarbā! Ar sveicienu Līga (pircēja kalnciema tirziņā 7.jūlijā)

Aļona 17-07-2011

Спасибо Вам большое за красивое ожерелье из венецианского стекла,купленое в Вентспилсе.Друзьям очень понравилось и сама в восторге.

Валентина 10-07-2011

спасибо Вам большое за красивые серёжки,я очень довольна.Я буду вашем постоянным клиентом.

Ilona 02-07-2011

Paldies par brīnišķīgo piedāvājumu Jēkabpils pilsētas svētkos!Lai rodas idejas jaunām rotam. Uz tikšanos!

Anita 22-06-2011

Ļoti gaumīgas un glītas rotas... patīkami bija iepazīties Kalnciema ielas tirdziņā un PALDIES par uzticēšanos!

Lolita 20-06-2011

Gaumīgas un kvalitatīvas rotaslietas un reti sastopams, bet absolūti nepieciešams piedāvājums - auskari ar Svarovski kristāliem un ar zelta/sudraba āķīšiem. Paldies par šo iespēju beidzot nēsāt Svarovski kristāla auskarus!

Sigita 11-06-2011

Ļoti skaistas un kvalitatīvas rotas. Lieliska apkalpošana, kad patiešām redzi, ka rūp,lai cilvēkam rotas piestāvētu, būtu ērtas lietošanā. Noteikti atgriezīšos un rekomendēšu draudzenēm. Un jā - dikti patīk vīna glāžu rotiņas. Tik smalkas un skaistas!

Antra 10-06-2011

Super! Jums tas izdevaas, patiess paarsteigums un pacilaats garastaavoklis visu dienu, negaidiiti daavanaa ieraugot so mazo engeliiti, kurs tagad ir kluvis tik miils! Paldies par veelmi iepriecinaat pavisam nezinaamus cilveekus!

Elda 30-05-2011

Paldies par somu pakaramajiem. Šo lietiņu novērtēja visi (lai gan uzreiz neatpazina):). Ļoti interesanta un oriģināla dāvana draugiem, kurus vēlamies pārsteigt. Paldies par sirsnību un atsaucību!

Jelena 27-05-2011

Ali liels paldies Jums! Rotas fantastiskas un smalkas!Paldies par engeliti!!!-))))

Linda 18-05-2011

Skaistas, kvalitatīvas rotas, personīga un pretimnākoša apkalpošana, gaumīgs pasūtījuma noformējums. Iepirkšanās šajā veikalā atstāj patīkamu "pēcgaršu", tāpēc noteikti atgriezīšos vēl. Paldies!

Ieva 15-05-2011

Ļoti skaistas rotas, vakar iegādājos ļoti skaistus auskariņus. Paldies par skaistumu :)

Laila 11-05-2011

Priecājos par jauko ieguvumu - dāmu rokassomiņu turētāju - pakaramo, kas ir elegants, sievišķīgs, un vienlaicīgi stilīgs.

Zaiga 11-05-2011

Skaistas rotas! Burvīga pati Rotu Darinataja! Un tam visam klāt ātra un kvalitatīva piegāde! Sirsnīgs paldies, Aili! Gribas vēl.....

Irēna 07-05-2011

Rotiņas tik tiešām ir ļoti skaistas. Paldies par skaistajām rotiņām!:)

Jolanta 28-04-2011

Skaisti, kvalitatīvi un eleganti. Paldies, Ailī!

Aiva 26-04-2011

Paldies par skaistajām rotām!!! Ilgi priecēju tikai acis, aplūkojot attēlus, sadūšojos pasūtīt, un tagad kaklarotas ir arī manā īpašūmā. Patiesībā ir vēl dzīvākas un jaukākas kā attēlos, kaut gan visu cieņu arī fotogrāfam par kvalitatīvajiem attēliem. Noteikti šis nebija mans pirmais un vienīgais pirkums, jau sāku plānot, kā vēl kādu daļu no Ailī kolekcijas 'pārvilināt' uz savu māju. Ieteikšu arī draudzenēm. Mīļš paldies Ailī par atsaucību un pretimnākšanu piegādes procesā!

Руслана 25-04-2011

Айна! Благодарю Вас за чудесную работу, за Ваше вдохновение и художественный вкус и конечно же замечательно внимательное отношение к Вашим покупателям. С удовольствием приобрету ещё что-то из Вашей обширной коллекции. Кулон абалоне ещё не долетел до своей хозяйки. О впечатлении обязательно расскажу, не сомневаюсь, что он понравится. Ещё раз спасибо! С уважением, Зуева Руслана. Санкт-Петербург, Россия.

Daina 20-04-2011

Paldies par jaukajām un pavasarīgajām rotām. Eleganti un izsmalcināti. Katrai rotai sava "rozīnīte".

Anna 19-04-2011

par tādu cenu tāds foršums :) MMmmmM

Inese 09-04-2011

Paldies, Ailī, par maza sapnīša piepildīšanu. Sen skatījos, meklēju savas rotas. Un ne mirkli nenožēloju izdarīto izvēli. Elegance, kvalitāte par saprātīgu cenu. Un vēl jo vairāk, ja izvēlētās rotas piegādā mājās pati rotu Meistare! :)

Dianne Culbertson 08-04-2011

I absolutely love what you have done with these Cameos! Beautiful balance and stunning palette! More, more!

Nutkitten (Tracy) 08-04-2011

I think these are very original and very beautiful. Cameos are always stunning.

Rena 08-04-2011

Your beadwork makes gorgeous cameo frames. And the flower brooch with Swarovski petals - marvelous!

Ineta 02-04-2011

Kvalitatīva mājas lapa, ērti aplūkojami rotu attēli. Katra rota ar savu “raksturiņu”. Mani “uzrunāja” pērļu rokassprādze ar Swarovski kristāliņiem-patiešām jauks salikums! Rotu uzmērot, arī iegādājos, un noteikti iegādāšos ko vēl. Paldies Jums!

Ivars 02-04-2011

Kalnciemielas tirdziņā nopirkām Tirkīzzilā akmens rotas. Ļoti gaumīgas un jaukas. Kundze jau iemēģinās šovakar, ejot uz teātri! :-) Paldies!

Anita 01-04-2011

Ailī! Mīļs paldies par tik skaistām rotām. Par tām priecājos ne tikai es, bet arī radi , draugi un paziņas. Vēlreiz, paldies.

Liene 28-03-2011

Aivi, paldies par burvīgajām rotām! Iegādātās rotas iepriecējušas manu un manu draudzeņu sirdis. Ceru, tās iepriecēs arī citu skatus. Veiksmi turpmākajos meklējumos!

Kaspars 18-03-2011

Esmu apmierināts - priecē gan individuālā pieeja, gan arī tiešām ātra pasūtījumu izpilde. Bet pati Ali jauka sieviete ar tik pat jaukām rotas lietām! :)

Evija 17-03-2011

Paldies par skaistajiem oniksa auskariņiem. Tie drīz priecēs manu draudzeni Norveģijā.

Jeļena 16-03-2011

Skaistas rotas! Jauki cilvēki! Paldies.. par auskariem :).. par attieksmi un arī par sarunām pie tējas Jūsu ziemas dārzā :)

INAARA 12-03-2011

CIK BURVIIGI IZSKATAAS MANAS ROTAS INDIJAS SAULEE! PALDIES AILII!

Ilze 09-03-2011

paldies par burvīgajiem a la Nathalie Portman auskariem :) krāsaino pērļu bumbiņas ir vnk burvīgas.

Rudīte 05-03-2011

Man bija skaists pārsteigums par Jūs darinātajām rotām, jo bija acīmredzmas, ka katrai no tām ir sava dvēsele. Fantastiski, ka pati autore kopā ar kungu tik interesanti un uzrunājoši, bet ne uzbāzīgi ar dzirkstošām acīm stāts par saviem darinājumiem. Un gliemežvāks, no kura tiek darinātas Avavlona rotas mani vienkārši apbūra un neļāva aiziet tālāk tāpat vien no Kalnciema ielas 5.marta tirdziņa. Un tā pilnīgi neplaānoti tiku pie skaista un apburoša Avalona rotu komplekta, ko uzdāvināju sev dzimšanas dienā ! Paldies par rotām un attieksmi ! Lai jUms daudz skaistu rotu, ideju un daudz labu pircēju !

Iveta 02-03-2011

Paldies par jaukajam rotam, esmu jau pasutijusi vairakas reizes, un neesmu vilusies. Paldies par Attieksmi un piegade ir loti atra. Lieliska izvele davanam!

Ita 27-02-2011

Esmu sajūsmā par abiem jauniegūtajiem auskaru pāriem un arī par fantastisko Ailī attieksmi! No Jums var mācīties ne vien radošumu, bet arī to, kā kārtot lietas operatīvi, ar smaidu un sirdssiltumu. Paldies! :)

Valda 26-02-2011

Koķeti, krāšņi un mirdzoši - tā varu raksturot zaļos swarovski auskarus, ko saņēmu no Ailī. Tai pašā acumirklī, kad atvēru sūtījumu, auskari kļuva par maniem mīļākajiem auskariem ever. Paldies!

Marina 20-02-2011

Liels paldies par skaistu grāmatzīmi un burvīgajiem vīna glāžu piekariņiem.Paldies par gaumīgu noformējumu.Noteikti pasūtišu vēlreiz.

Katrīna 15-02-2011

Liels,liels paldies, ka iemācījāt man pašai izgatavot tik jaukas un skaistas rotas!Paldies, ka dalījāties savā pieredzē un sirsnībā! Man tiešām ļoti patika!:)Ceru uz drīzu tikšanos, lai atkal iemācītos ko jaunu! Katrīna

Iveta 14-02-2011

PALDIES par brošiņu un speciālajiem auskariņiem :)skaisti, gaumīgi un akurāti!

Gundega 11-02-2011

Apskatu šo mājas lapu brīžos, kad gribas atpūtināt prātu un acis. Šie attēli relaksē uz brīdi. Satiekot Ailī personīgi, apskatot un kopīgi veidojot rotas - tas nomierina un vienlaicīgi iepriecina. Bet Ailī rotas nes līdzi viņas pozitīvo enerģiju, pacilā un iedvesmo ilglaicīgi. Ailī, lai Tev nepietrūkst spēka un radošās izdomas! Paldies!

Iveta 10-02-2011

Ļoti gaumīgas rotiņas :] Pati saņēmu savu pasūtīto rotu jau nākamajā dienā. Tā turpināt.

Anita 09-02-2011

Paldies par piedāvājumu vīna baudītājiem; katrs zinās savējo... Ir labi; bet pats galvenais - Ailī attieksme pret klientu - kolosāli! Arī tādēļ ir vērts pasūtīt. PALDIES!

ilze 28-01-2011

Paldies par jauko brīdi ikdienas steigā! Rotas ir ļoti skaistas un noformējums dāvaniņām- īpašs! Lai veicas arī turpmāk!

Ineta 21-01-2011

Zilā variscīta kaklarota ir fantastiski skaista - vienmēr esmu par ko tādu sapņojusi - tik košās krāsās, dabiska, "silta"! Vismīļākais paldies, Ailī! ...un piegāde darbojas nevainojami - piektdienas vakarā pasūtīju, pirmdienas rītā saņēmu!

Helēna 13-01-2011

Saņemot savu rotu biju pārsteigta, tā ir tik skaista, man ir liels prieks ka uzzināju par šo mājaslapu :) rota ir vienkārši izcila, var redzēt ka tā taisīta ar lielu mīlestību un rūpību :) un protams paldies par īpašo pieeju katram klientam individuāli :)

Eva 11-01-2011

Paldies par īpašo attieksmi un skaistajām rotām!! Ne tikai skaistas rotas, bet arī pasūtīšanas sistēma darbojas nevainojami.

Gunta 07-01-2011

Liels paldies par burvīgajiem vīna glāžu dekoriem:) Mums bija nepieciešams paliels komplektu skaits, tāpēc īpašs paldies par sapratni un ātro rekciju visa nepieciešamā sakomplektēšanā. Un skaistie enģelīši tagad sargā mūsu biroja logus! Tas bija ļoti patīkams pārsteigums. Paldies!

Sigita 30-12-2010

Tik jaukas, individuālas un ar īpašu auru apveltītas rotas var iegādāties tikai pie Ailī. Paldies! Lai tikpat radošs un veiksmīgs arī 2011. gads!

Regīna 21-12-2010

Rotas brīnumjaukas, lielisks risinājums dāvaniņas meklējot. Attieksme fantastiska. Liels, liels paldies! Lai veicas!

Inese 21-12-2010

Fantastiskas vīnu glāžu rotas! Katrai jūtams īpašs pieskāriens :)

Ineta 19-12-2010

Nu jau kļuvis par tradīciju-gada nogalē sevi iepriecināt ar Ailī izgatavotajām rotām.Ļoti gaumīgas,orģinālas,dažādi komplektējamas.Un visskaistākais enģelīts mani sargā!Paldies!

Indra 18-12-2010

Milzīgs paldies Ailī par auskariņiem,par superātro piegādi un fantastisko attieksmi pret klientu. Lai Jums viss izdodas!!! p.s.Enģelītis ir vienkārši fantastisks.

Rauls 14-12-2010

Paldies liels par skaistajiem auskariem, esmu pārliecināts, ka mana krustmeita būs patīkama pārsteigta!!!

Tija 14-12-2010

Mīļš paldies, Ailī, par skaisto pērlīšu kaklarotu ! Tā ir ne tikai skaista, bet arī ļoti praktiska,jo ir ar magnēta aizdari. Lietot to ir tiešām ērti un patīkami.

Aleksandra 13-12-2010

Paldies paar koka auskariem. Tieshaam ljoti gliiti.

Aleksandrs 03-12-2010

Liels paldies par jaukiem pērlīšu auskariņiem, tā tiešām bija brinišķiga dāvana :)

Meitene ar pērļu auskariem 26-11-2010

Ienācu (te), ieraudzīju un pēc dienas jau ausīs - super ātra piegāde, ļoooooti patīkams kontakts, prece kvalitatīva un sirdi priecējoša :) Paldies mīļš un, lai izdodas aplaimot aizvien vairāk un vairāk skaistummīļus!!!

Jelena 23-11-2010

LIELS PALDIES!KRELLES NO KORALIEM ĻOTI patīk!ESmu apmierinata!!!!!!!!!!

Katrīna 22-11-2010

Ļoti patīk visas rotas. Patiešām skaistas. Liels paldies.

Inese 11-11-2010

Paldies par gaumīgajām rotas lietām. Pie iespējas noteikti kādu iegādāšos

Aija 03-11-2010

Paldies!Rotas ir skaistas,elegantas un zinu,ka,šīs nebūs pēdējās!!!

Ieva 26-10-2010

Mana pirmā pērļu kaklarota ir brīnišķīga! Ideālais pavadonis jebkurai kleitai uz teātri, operu vai svinībām! :)

Baiba 30-09-2010

Mans lielākais vakara prieks ir vienkārši pāršķirstīt šo mājas lapu un izdomāt, kas būs mans nākamais pirkuma upuris! Prieks, ka tiek veidotas tik skaistas un elegantas rotaslietas! Paldies

Santa 19-09-2010

Kā jau ikvienai sievietei, arī man ir vājība uz rotām un skaistām lietiņām :) un ieraugot kārtējo Ailī piedāvājumu, nespēju noturēties ko nepasūtījusi... jau diezgan ilgi mieloju acis ar pērlīšu kaklarotām, bet šoreiz tiešām nespēju turēties pretī zaļā variscīta kaklarotas valdzinājumam :) ticu tā dziednieciskajam spēkam, bet vēl vairāk es ticu domu spēkam, ko mēs visi nododam viens otram, un es nešaubos, ka katrā Ailī rotā ir ielikta mīlestība, labestība un pozitīvisms, jo tas burtiski strāvo no Jums :) Paldies par jauko rotu, kas, man pat to neapzinoties, sanāca pat ar atlaidi :D sajutos kā dzimšanas dienā :) veiksmi un radošu izdomu turpmākajos darbos, nešaubos, ka šai rotai sekos vēl nākamās ;)

Maruta 03-08-2010

Paldies par fantastiskajiem auskariem! Ar tiem es sajutos tik īpaša. :))

Ailī 29-07-2010

Paldies Nk par komentāru... Ar pērlēm un Swarovski kristāliem nav viegli izveidot katrreiz ko jaunu un nebijušu. Bet atšķirīgais ir auskaru āķi, starplikas un citas detaļas...

Nk 29-07-2010

Nu gluži vienā eksemplārā gan nav, es saskaitīju vairākus auskarus kuri ir identiski, piemēram saldūdens pērļu auskari daži, bet tas tā ;)

kosmiskā meitene 26-07-2010

Kā pārsteigumu saņēmu kosmiski skaistu, Jūsu darinātu, tirkīzzilu pērlīšu rotu, kas izstaro pozitīvu enerģiju un labestību. Lai Jums arī turpmāk izdodas radīt ko tik skaistu. Paldies!:)

Ailī 06-07-2010

Paldies, Irina, par jautājumu.. Biežāk gan savām pastāvīgajām klientēm ko uzdāvinu. Ailī

Irina 03-07-2010

Vai ir iespējamas nopirkt pērļu kaklarotas un auskarus vai Swarovski ar atlaidēm?

Māra 18-06-2010

Paldies par Jūsu skaistajām rotām,tās patiešām ir kā brīnišķīgs juveliera darbs, kurā ielikts ne tikai Jūsu roku darbs, bet visa Jūsu dvēsele. No sirds pateicamies, Ilona un Māra

Benita 17-06-2010

Paldies par jauko iepazīšanos un ļoti interesanto minilekciju par pērlēm. Pērles ir enerģētiski spēgīgas un tās labvēlīgi ietekmē sievietes veselību un enerģētiku. Tāpēc šī iepazīšanās ar plašās pērļu pasaules "džungļiem" man bija ļoti interesanta. Ir uz ko tiekties...:-0. Starp citu, Ailī ir ļoti jauka un atsaucīga ģimene. Bija prieks iepazīties. Lai Jums veicās it visā!

Linda 04-06-2010

Rotas, ko piedāvā Ailī ir ļoti skaistas un oriģinālas. Ar pearls4us.com starpniecību var gūt risinājumu, ja ir nepieciešams kādu apdāvināt. Iepriecina arī piedāvāto rotu cenas. Pati Ailī arī ir ļoti atsaucīga un pretimnākoša. Es noteikti izmantošu šo piedāvājumu vēl, lai iepriecinātu sevi un citus un ieteikšu to saviem draugiem. PALDIES!

Katerina 02-06-2010

Man patīk skaistās Svarovski kristālu rotas. Vai var tās (un dabīgo perļu kaklarotas, auskari) kaut kur Rīgā redzēt rotu veikalā?

Evija 24-05-2010

Paldies par skaistajiem vīna glāžu rotājumiem - lieliska ideja dāvanai jebkuram cilvēkam, kam mājās ir vīna glāzes. Tagad ģimenes svinībās katrs atpazīst savu glāzi.

Zanda 20-05-2010

Paldies Ailī par tādām pērļu rotām, kādas sen jau biju pelnījusi :) Nav nekas labāks par to, ka saņem to, ko vēlies :) Tā turpināt!

Olga 28-04-2010

Paldies, Ailī, par skaisto Swarovski kāzu rotu komplektu :) un par pacietību ...tā kā to vēlējās līgava.

Lita 19-04-2010

Iegādājoties dāvanu draudzenei, kritu sievišķīgā "grēkā" un iepriecināju arī sevi :) Dāmas, esiet brīvas kombinēt nolūkoto rotu ar citādu ķēdīti vai aukliņu, ja tā vairāk piestāv Jums vai attiecīgam tērpam. Ailī ir ļoti pretimnākoša tās samainīt, lai rezultāts ir tieši tāds, kādu mēs to vēlamies. Paldies Ailī par burvīgajām rotām, kas sagādā ne mazāk burvīgus mirkļus!

ilze 16-04-2010

Ļoti skaistas rotas, dažādas, izcila krāsu sajūta, daudzveidība.Iegādājos dāvanai vīna glāžu rotas, tādas citur nekur nav..., lai veicas ar tirgošanu.

Eva 24-03-2010

Ailī, paldies, ka salaboji manu mazo, zilo vasaras kaklarotu - tā bija saplīsusi un es tiešām Rīgā neatradu nevienu darbnīcu, kas piekristu to labot. Tu esi "iepūtusi dzīvību" mazā, bet svarīgā lietā!

Baiba 15-03-2010

Pirmo reizi mūžā iegādājos kādu lietu internetā! Un uzreiz rotas!!! Bet man ļoti patika. :) Man patika, ka atverot lapu varēju to uzreiz aizvērt ciet... jā, jā, aizvēru ciet! Man viss tik šausssmīīīīgi ļooooti iepatikās un lai nesapirktos visu pēc kārtas, izgāju laukā - tā teikt, mazliet atvēsināties. Un kas pats labākais - pēc brītiņa varēju ieiet atkal tai pašā 'veikaliņā' un nu jau ar mierīgāku prātu aplūkot to skaistumu un tikapt mierīgi un nesteidzīgi izvēlējos sev piemērotāko. Piemērotāko - jo man patīk tā dzīves filozofija un attieksme, kas neuzbāzīgi tiek izteikta caur (ar) šīm rotām... akmeņi - katrs ar savu nozīmi un enerģētiku, Tibetas sudrabs un citi rotu darināšanā izmantotiet materiāli - tie savijas tik dabiskā kompozīcijā, ka papildina ne tikai manas drēbes un ir burvīgi aksesuāri pie apģērba, bet - šīs rotas papildina mani pašu: neuzkrītoši, bet skaisti, kvalitatīvi un ar pārliecību. Man patīk! :)

Mārīte 14-03-2010

Ailī paldies par jaukajām rotām, gan pirmoreiz iegādātām 2009. gada rudenī, gan tagad. Tām ir kaut kāda jauka elegance un kaut kas īpašs, kas man tuvs. Redzot rotu tu saproti, tā patīk vai nepatīk, bet ir tikai dažas, par kurām var teikt - jā tā ir mana. Jūsu kolekcijā tādas ir vairākas. Visā rotu klāstā var atrast brīnumjaukas dāvaniņas, grāmatzīmes, vīna glāžu atšķirības zīmes (un vairs nevar viesībās sajaukt savu glāzi ar citu) un atslēgu piekariņus un vēl un vēl.... P.S. Tā nu sanāca, ka saņemot kārtējo veikumu, ieliku to rokassomā un devos uz sieviešu sanāksmi, kur protams palielījos kādas dāvanas esmu iegādājusies. Protams, man nācās izsaiņot šīs lietas. Redzēju, ka vairākas dāmas Jūsu adresi norakstīja no vizītkartes

Karina 14-03-2010

Liels liels paldies, rotas ir vienkārši burvīgas. Uz bildītem tas ir skaistas, bet dabā fantastiskas. Ieteikums visiem, ja kada lieta patīk uz bildes, pērc nedomā, tā īstenībā bus vel labāka . Paldes Ailī par rokaspradži un par to ka uztaisīji klāt gredzentiņu un auskarus. Man sanāca ļoti smuks komplektiņš, pat naktī nevelku nost. Paldies.

Oskars 14-03-2010

Paldies par sukām rotām. Sievai tas ļoti piestāv un sanāca ļoti laba dāvana.

Kristīne 28-02-2010

Tikšanās ar Ailī vien jau ir kā dvēselisks baudījums, kurš silda ar pozitīvismu rotājoties viņas darinātajās skaistlietiņās. Burvīgs dāvanu noformējums. Un noteikti var vienoties par atlaidēm. Mīļš paldies Ailī!!!

Ieva 18-02-2010

Rotas šobrīd var nopirkt tik daudzās vietās, taču reti kur tām ir tik ļoti pārdomāti sīkumi (kaut vai kaklarotu skaistās un neparastās aizdares) un augsta kvalitāte. Tiešām skaisti un to vērts...

Nebēdne 03-02-2010

Ai AilĪ! Pateicoties tavām rotām mana dzīve ieguva vēl papildus skaistumu :):) Vienmēr biju domājusi, ka garus auskarus un kaklarotas nēsā tikai mākslinieces un, piemēram, baņķierei tas nav atļauts, bet tagad dienā nomainu savu ekspozīciju 2 reizes un jūtos kā no jauna pārģērbusies. Tavām rotām piemīt viena ļoti laba īpašība - tu tajās esi iemontējusi savu pozitīvo auru un savu mīlestību, tādēļ es ar tām jūtos stiprināta un skaistāka:):) Oi Ailī - tu esi burvīgākā sieviete Londonā :):) N.

Ailī 31-01-2010

Paldies Santai un Jānim par ieteikumiem. Līdz šim nebija lielas intereses par vīriešu rotām...

Santa 31-01-2010

Skaisti... bet...Tiešām ļoti vēlētos redzēt arī rotas vīriešiem... Nekur nevar dabūt gredzenus ar maināmu lielumu!

Renate 28-01-2010

Pasūtīju dāvināšanai vīna glāžu rotas - ļoti skaistas! Un piegāde ļoti ātra! Liels paldies!

Janis 25-01-2010

skaistas rotas un bildes! ja vēl būtu piedāvājumā aksesuāri vīriešiem (a kas, mēs sliktāki? ;)), pirktu ne tikai mana sieva, bet, iespējams, kaut ko arī pats sev.

Tom Schmit 23-01-2010

Probably selfish, but I like how my beautiful wife is even more beautiful with your creations.

Eva 23-01-2010

Man (līdz šim) ir 3 Ailī veidotās rotas - no lielā piedāvājuma varu izvēlēties to, kas uzrunā mani gan stila, gan materiālu ziņā. Vēl 2 milzīgi plusi - personalizētā apkalpošana un rotu labošana. Tikko jau otro reizi lūdzu Ailī saīsināt viena kulona aukliņu. Ailī to ar prieku apņēmas izdarīt. (Ceru, ka Tu mani par to neienīsti, Ailī...)

Anda 20-01-2010

Rotas - sievišķigi skaistas un kvalitatīvas, piegāde - neticami ātra (šorīt mājas lapā pasūtīju un pēc pāris stundām jau nēsāju), attieksme - laipna un neuzbāzīga... Ailī - Jūs esat pārsteidzoša...

Līva 19-01-2010

Ailī! Tava jaunā kolekcija ir vienkārši fantastiska!Jaunās rokasspradzes ir lieliskas!Tā turpināt!:)

Ailī 19-01-2010

Paldies par iedvesmojošajiem komentāriem... Par pērļu cenām - protams atšķirsies rotu cenas atkarībā no izmantotajiem materiāliem (stikla, akrila vai saldūdens pērles). Dabīgo pērļu cena atkarīga arī no pērļu lieluma, gluduma, spīduma un formas. Vairāk par pērlēm lasiet: http://www.pearl-guide.com

Iveta 19-01-2010

Par cenām- nav nemaz tik traki ka Čiepa raksta. Ja salīdzina Swarovski auskarus, kaklarotas, tad šeit ir krietni labāka izvēlē un vidēji 10-20% zemāka cena, nekā pilsētā. Pērlēs man ir grūtāk orientēties, taču pēc attēliem spriežot- kvalitāte ir augstāka, domāju ka tas cenu attaisno. Kas man patiešām patīk- ļoti plaša izvēle un regulārie papildinājumi, jaunumi. Ailī- Jūs esat malacis!

Zane 19-01-2010

...dzīvē jau līdzīgi- tu saņem tik, cik tu esi kādam devis (vai samaksājis. Likumsakarībai izņēmuma nav arī šet, paldies Dievam! Tāpēc atļaušos Tev, Čiepa, nepiekrist.

Čiepa 19-01-2010

Diezgan dārgas pērlēs, līdzīgas es dažos veikalos Latvijā redzēju ap 10-15Ls par kaklarotu. Bet savādāk- glīti.

Gunta EB 10-01-2010

Unikalitāte, kvalitāte un iespējas realizēt individuālās vēlmes un vajadzības. Aili zin visu par akmeņiem, ko izmanto. Ja kaut kas iepatīkas - bet gribas lielāku/mazāku, smagāku/vieglāku - viss ir iespējams. Paldies par krāšņāku ikdienu!

Linda 10-01-2010

Ļoti liela skaistu rotu dažādība un katram atradīsies kas tāds, kas iepatiksies katram.

Dace 08-01-2010

Ļoti patīk šis piedāvājums. Kolekcijai ir savs raksturs un ar to arī atšķirās. Cenas ir piemīlīgas. Šo mājaslapas adresi esmu jau ieteikusi vairākām dāmām.

Līva 07-01-2010

Ļoti,ļoti patīk visa kolekcija,tādēļ arī ikdienā cenšos visiem demonstrēt Tavu darbu!:) Dzīvā reklāma nenāk par ļaunu. Veiksmi turpmākajā darbā,lai neaptrūkstās fantāzijas,kas vēl ne reizi nav pievīlusi!:)

Cristina 04-01-2010

We met in the Charity Bazaar at RSU. Since I bought your wonderful earrings I should say- they become my most loved (at least there are some nice memories associated with). Thanks and enjoy great work you are doing!

Ilga 04-01-2010

Domāju, ka ši ir viena no lielākajām kolekcijām, ir no kā izvēlēties ... un fotogrāfam žetons :)

Ailī 30-12-2009

Paldies par komplimentiem... Es cenšos...

Tutcis 29-12-2009

Nu patīk man tās rotas, cenas ir OK, kvalitāte- pēc bildēm spriežot laba.