Sievietes vēlas elegantas rotas nepārmaksājot!

Mēs veidojam īsto pērļu un Swarovski rotas klasiskā stilā. Bez starpniekiem tās piedāvājam pearls4us e-veikalā, rotu darbnīcā klātienē vai pērļu meistarklasēs. 

Tā mēs palīdzam katrai sievietei justies īpašai un skaistai!

">

Par mums

Radīt rotas mani pamudināja nejaušība- manai meitai- Lainei Elīzai krustmāte dzimšanas dienā uzdāvināja pērļošanas komplektu iesācējiem. Es arī pamēģināju ... un vēl tagad nevaru apstāties. Rotu darināšana kļuvusi par manu hobiju un dod milzīgu prieku no šī radīšanas procesa. Idejas rodas viena pēc otras un ir patīkami, ka arī citi cilvēki novērtē galarezultātu - gan dizainu, gan kvalitāti.

Izejmateriāli - tos es iepērku no ražotājiem ASV, Vācijā, Holandē, Ķīnā un Honkongā un citās valstīs. Dabīgās upes pērles, koraļļi, gliemežvāku pērles ar speciālo krāsojumu un lakojumu, kristāli un slīpētie krāsainie stikla rotājumi, Tibetas sudrabs, 925 proves sudrabs, apzeltījums, kapars un pusdārgakmeņi, dabīgie akmeņi... Tik daudz iespēju radīt skaistas un kvalitatīvas rotas. Paskaidrojums pie fotogrāfijām gana precīzi un detalizēti apraksta izejmateriālus kādi tika izmantoti darinot konkrēto rotu. Es cenšos izvēlēties labākus, nevis lētākus materiālus.

Viens eksemplārs - ja ir vēlme kaut ko papildināt pie jau izvēlētas rotas (piemēram, pie krellēm līdzīgus auskarus vai rokassprādzi) vai izveidot savādāku kombināciju rakstiet man aili@pearls4us.com vai zvaniet uz mobilo tālruni 29454417 vai 29212550 mēģināšu palīdzēt. Ja jūs skaidri zinat- kādu rotu vēlaties (un tās nav piedāvājumā) uzrakstiet man, varbūt varēšu izgatavot rotu tieši Jums.

Rezervēšana - apstiprinot savu pirkumu izvēlētās rotas automātiski tiek rezervētas. Neviens cits tās vairs nevar iegādāties. Rezervācija saglabājas līdz apmaksas pabeigšanai. Ja samaksa par apstiprināto pasūtījumu netiek saņemta 5 dienu laikā, rezervēšana tiek atcelta (un kāda cita pircēja tās var iegūt savā īpašumā!). Rezervācija nesaglabājas, ja pirkums netiek apstiprināts.

Apmaksa - apstiprinot pasūtījumu jūs saņemsiet rēķinu, kurš tiks nosūtīts personīgi jums uz e-pastu. Par izvēlētām rotām jūs varat norēķināties veicot pārskaitījumu uz rēķinā norādīto kontu, varat izmanto ērtībai savu internetbanku. Ja jūs saņēmāt rotu, kura jums pēkšņi vairs nepatīk, vai tai ir bojājums- es to pieņemšu atpakaļ un atgriezīšu naudu. Drīzumā plānoju mājas lapā ieviest apmaksas sistēmu, kas pārskaitījumus padarīs ērtākus. Jums ir tiesības atgriezt preci un saņemt atpakaļ naudu(vai citu preci) 14 dienas pēc pirkuma.

Piegāde - apmaksātā prece tiek izsūtīta ar Latvijas Pasta palīdzību nākamajā darba dienā pēc apmaksas saņemšanas (t.i. ļoti ātri). Pasūtījumiem līdz 30 Eiro piegādes izmaksas ir 6.00 Eiro. Pasūtījumiem virs 30 Eiro - piegāde ir bez maksas. Ja Jums ir ērti paņemt savu pasūtījumu pašiem (Āgenskalnā), rakstiet man aili@pearls4us.com, jūs varēsiet ietaupīt laiku un pasta izdevumus.

Prezentācija - labprāt piedalos meiteņu pasākumos, uz kuriem atvedu savu rotu kolekciju (lielāko daļu no redzamās šajā mājaslapā, kā arī tikko tapušus jaunumus, kurus vēl nepaspēju galerijā ievietot). Tad katrs sev var izvēlēties piemērotāko rotu novērtējot to klātienē. Ērtā un patīkamā atmosfērā, apmainīties ar viedokļiem (NB: draudzeņu viedokļi var nesakrist ar Tavu sirds balsi un Tavām slepenām vēlmēm) un iegūt papildus pārliecību par rotu kvalitāti. Pēc pieredzes varu teikt- meitenes ir ļoti priecīgas par šādu iespēju. Līdz šim veiksmīgi notikušas tikšanās Rīgā, atnākot 4-5 draudzenēm (darba kolēģēm), kādā brīvākā pēcpusdienā vai vakarā. Ir jārēķinās ar vienu stundu, kuru veltīsiet savam skaistumam. Un par to maksāt nevajag.

Jaunumi - kā jau pieminēju šīs sākumlapā tiek izvietotas pērļu rotas, kuras tapa pēdējās nedēļas laikā. Tām, kuras vēlas reizi nedēļā saņemt jaunāko rotu fotogrāfijas un īsos aprakstus ērtā- e-pasta vēstules formātā, es varu to nosūtīt. Lūdzu, uzrakstiet man uz aili@pearls4us.com, ka vēlaties saņemt iknedēļas informatīvo vēstuli. Jūsu e-pasta adrese tiks izmantota vienīgi šim mērķim. Es negrasos jums sūtīt reklāmas, vai arī dot jūsu e-pasta adresi kādam citam. E- pasts būs tikai par pērļu rotām, kuras radītas mūsu skaistumam.

Uzmanību! Visas rotas ir veidotas tikai no dabīgiem materiāliem, taču kādam var būt īpaša ādas reakcija uz varu vai ar sudrabu pārklātu metālu. Dažiem cilvēkiem ir novērota paātrināta metāla pārklājuma „novecināšanās” saskarē ar ādu. Tādas mēs esam- īpašas... Es to saprotu, pieņemu un gatava palīdzēt piemeklēt atbilstošāku materiālu, ja pēkšņi kādam rodas materiālu nesaderības problēma. Vēl viens brīdinājums- pērlīšu izmērs ir mazs un lūdzu, lūdzu- sargājiet savas rotas, lai tas nenokļūst mazu bērnu un mājdzīvnieku mutē!

Nesen, ceļojuma laikā, iegādājos krekliņu- jauks zīmējums un uzraksts „Life is good”, tas man tagad ir mīļākais krekliņš- kvalitatīvs materiāls, ļoti ērts un galvenais- ar attieksmi! Baudīsim mazos dzīves priekus un pērles, kuras domātas tieši mums!

Datu failu un datu aizsardzības apraksts

Vārds reģistrā
Ailī Horna-Butkeviča Pašnodarbinātā persona, Reģ.Nr: 02027012650
Adrese:
Magoņu iela 6 Rīga LV-1002 Latvija
Kontaktpersona jautājumos, kas attiecas uz reģistru e-pasts: aili@pearls4us.com Reģistra nosaukums Pearls4us klientu kontaktu reģistrs Personas datu apstrādes mērķis
Personas kontaktinformāciju reģistrā izmanto, lai veicinātu Pearls4us.com, iekšējo un ārējo uzdevumu veikšanu, ciktāl tie attiecas uz piedāvātajiem pakalpojumiem un produktiem. Informāciju izmanto arī mārketinga nolūkos.
Datu saturs reģistrā
Reģistra datu saturu veido šāda informācija: personas vārds un kontaktinformācija, papildu informācija (tāda personas sniegta papildu informācija kā brīvas formas ziņojums vai atsauksmes).
Parastie informācijas iegūšanas avoti
Personas sniegtā informācija ar viņa vai viņas piekrišanu tiek izmantota vai nu preču pasūtījuma formu veidā, kā arī materiālos, kas atbalsta tiešsaistes pakalpojuma veicināšanu.
Regulāra informācijas nodošana vai pārsūtīšana ārpus ES vai EEZ
Informācija tiek apstrādāta ES. Informācija tiek saglabāta tik ilgi, kamēr attiecības ar klientu var uzskatīt par spēkā esošām, un saprātīgā laikā pēc tam, kad ir pārtrauktas attiecības ar klientu.
Personas datu aizsardzības reģistra principi
Reģistrā esošā informācija atrodas aizsargātā vidē saskaņā ar likumu par privātās dzīves aizsardzību elektronisko komunikāciju jomā. Tikai speciāli nosauktiem darbiniekiem un privātpersonām ir piekļuve personas datiem, kas ietverti reģistrācijas informācijā.
Pārbaudes un labošanas tiesības
Ikvienam indivīdam, kurš ir aizpildījis ierakstu reģistru, ir tiesības pārbaudīt savus ierakstus reģistrā un pieprasīt, lai tie tiktu izlaboti. Labošanas pieprasījums tiek nosūtīts pa e-pastu uz kontaktpersonas e-pasta adresi. Pieprasījums pēc noklusējuma attiecas uz personas datiem, kas saistīti ar sūtītāja e-pasta adresi, ja vien persona, kas nosūtījusi pieprasījumu, nav norādījusi citādi.
Citas ar personas datu apstrādi saistītas tiesības
Personai ir tiesības liegt reģistratoram piekļuvi informācijai par sevi, tiešo reklāmu, vai citu tiešo mārketingu un viedokļu aptauju. Ja persona vēlas aizliegt šāda veida darbību, viņš vai viņa to var izdarīt, sazinoties ar pa e-pastu.
Sīkdatnes un IP adrešu reģistrācija
Mēs neievācam, neuzglabājam sīkdatnes un klientu IP adreses

Ailī Horna-Butkeviča


Juridiskais statuss: pašnodarbinātā
Reģistrācijas Nr. 02027012650

Atsauksme

Pilns saraksts

Liels paldies par Jūsu skaisto darbu, kas liek sievietem justies un izskatities skaisti. Man ļoti patīk rotāties,un iekļaujoties savā bužetā, es sevi vienmēt palutinu ar rotām. Mana vecmāmiņa vienmēr teica: kas vēderā to neviens nedz, bet lai cik grūti iet, vel vairak jāpucējas un jābūt skaistai. PALDIES par skaisto rotu. Mums šogad palika 30.gadi kā precējušies, tās ir pērļu kāzas. Man nekad nav bijušas pērļu rotas. Pēdējā laikā sāk uzrunāt pērles, tā izdomāju sevi palutināt ar skaistu rotu. Jo ikdienā mums arī jābūt pievilcīgām gan iekšēji un ārēji.

- Vineta